Berge Hakkımızda

Hakkımızda

BERGE MÜHENDİSLİK, 2008 yılından beri malzeme temini, mekanik proje ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. “Kalite”, “Güven”, “Kalıcı ve Doğru Çözüm” ilkelerinden ödün vermeden, “Düşük Maliyet” prensiplerine bağlı olarak “Optimum Çözüm” sunma hedefiyle çalışan BERGE MÜHENDİSLİK, kısa sürede çok önemli projelere imza atmıştır. Her büyüklükte yapısal projeleriniz için BERGE MÜHENDİSLİK, kurumsal tecrübesi ve uzman kadrosuyla, gerçek mühendisliğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olacaktır.

Son yıllarda küresel ısınmaya bağlı olarak, bütün dünyada önemi artan enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı firmamızın yakından takip ettiği konulardandır. Enerji kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması ve tesis edilmesi firmamızın önceliğidir. Sistemlerin en uygun bütçelere verimli tesis edilmesi mühendislik anlayışımızdır. Sizleri en yeni teknolojilerle tanışmaya ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri almaya davet ediyoruz.

Berge Vizyon Misyon

Vizyon ve Misyonumuz

NİTELİKLİ HİZMET anlayışımız ve tecrübeli ekibimizle yapı enerji sistemlerinde son teknoloji ürünlerle etkin çözümler üretiyoruz.

KALİTE, VERİMLİLİK, UYGUN MALİYET ve SERVİS DESTEĞİ gibi temel hususlarda paydaşlarımıza katkı sağlıyor, çözüm ortaklarımızın menfaatlerini önemsiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ adına teslim ettiğimiz projelerin paydaşlarımızla kalıcı ilişkilerimizin temelini oluşturduğuna inanıyor, güçlü ve sürekli birliktelikleri hedefliyoruz.

İŞ GÜVENLİĞİ ve KALİTELİ ÇALIŞMA ŞARTLARI adına personelimiz için gerekli eğitim ve donanımları sağlayarak çalışanlarımızı önemserken, paydaşlarımıza da nitelikli personellerle hizmet sağlıyoruz.

ENERJİ TASARRUFU ve ÇEVREYE DUYARLILIK prensipleriyle hareket ederek, insana ve çevreye saygı esasıyla çalışıyoruz.